Register
Zapomniales hasla?Stare 9.06.2017, 10:33   #1
barinoshrek
Uplinker
 
Awatar barinoshrek
 
Ostatnie osiągnięcia
Domyślnie DiRT 4 (2017)

DiRT 4 (2017) RELOADED / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

DiRT 4 (2017)

Gatunek: wyścigi samochodowe, off-road
Producent: Codemasters Software
Wydawca: Codemasters Software
Data premiery: 09 czerwiec 2017

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier samochodowych, nad którym pieczę sprawuje zespół Codemasters Software. Produkcja stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów zapoczątkowanych w poprzedniczkach, jednak została wzbogacona o pokaźną ilość nowych elementów. DiRT 4 pozwala zasiąść za kierownicami ponad pięćdziesięciu samochodów i wziąć udział w kilku rodzajach mistrzostw, wśród których nadrzędną rolę odgrywają rajdy. Ponadto, w grze pojawia się znany z wcześniejszych tytułów tryb Landrush, a także Rallycross, zrealizowany w oparciu o licencję FIA World Rallycross Championship. Dopełnienie całości stanowi natomiast Joyride, gdzie można wyszaleć się w ramach rozmaitych wyzwań. Podstawowym wariantem rozgrywki jest Kariera, gdzie tworzymy własnego kierowcę, pozyskujemy kolejnych sponsorów oraz budujemy coraz lepszy i wydajniejszy zespół. Oprócz tego, gra oferuje oparty na rywalizacji multiplayer, nad którym czuwa usługa RaceNet – w jej ramach organizowane są internetowe ligi i turnieje. Nowością w serii jest Your Stage – specjalny moduł pozwalający na tworzenie własnych tras. Tytuł działa w oparciu o zmodyfikowaną i unowocześnioną technologię Ego, dzięki czemu oprawa graficzna prezentuje wysoki poziom wykonania.

Wymagania systemowe:
Rekomendowane: Intel Core i5 4690 3.5 GHz/AMD FX 8120 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 390 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit Minimalne: Intel Core i3 3220 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 440/Radeon HD 5570 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7 64-bit

Dane techniczne:

Wielkość całego uploadu: 36.9 GB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: 5 %
Hasło: BRAK
Wielkość partu: 2 GB
Zawartość uploadu: .info, .iso
Wersja językowa: polski dubbing i napisy
Instrukcja instalacji:

1. Wypakuj.
2. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
3. Zainstaluj.
4. Przegraj z płyty zawartość katalogu Crack do katalogu z zainstalowaną grą.
3. Graj (zmiana języka przez steam_api.ini - zmieniamy english na polish).
Zrzut ekranu

DiRT 4 (2017)
DiRT 4 (2017)

Linki
można pobierać naprzemiennie
Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.barinoshrek jest nieaktywny  
Stare 9.06.2017, 14:04   #2
Vaniszek
Uplinker
 
Awatar Vaniszek
 
Domyślnie

DiRT 4 (2017) RELOADED / Polska Wersja Językowa


Spoiler:
DiRT 4 (2017)Spoiler:
Opis:

DiRT 4, opracowany przez studio Codemasters Software, jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier samochodowych, zapoczątkowanego w 2007 roku przez Colin McRae: DiRT.

Tytuł stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów znanych z poprzedników, jednak może się również pochwalić pokaźną liczbą nowych elementów, na czele z licencją FIA World Rallycross Championship oraz rozbudowanymi możliwościami zarządzania zespołem inżynierów, jakie czekają na sprawdzenie w trybie kariery. Omawiana tutaj produkcja trafiła między innymi na komputery osobiste; warto nadmienić, że reprezentowana przez nią marka jest duchowym spadkobiercą kultowego Colin McRae Rally.

W DiRT 4 zasiadamy za kierownicami ponad pięćdziesięciu samochodów, biorąc udział w kilku rodzajach mistrzostw. Nadrzędną rolę odgrywają rajdy organizowane na terenie Szwecji, Michigan, Walii, Hiszpanii oraz Australii. To właśnie w ich trakcie przychodzi nam pokierować zarówno klasykami pokroju Audi Sport Quattro S1 E2 czy legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution VI, jak i nowymi autami, na czele z Fordem Fiestą R5. Ponadto, w grze pojawia się znany z wcześniejszych produkcji tryb Landrush, w którym gracze mogą zasiąść w fotelu kierowcy lekkich i zwrotnych Pro Buggy, ciężarówek klasy Pro-2 i Pro-4, a także Crosskartów, by walczyć o zwycięstwo w Nevadzie, Meksyku i Kalifornii. Największą nowością jest jednak licencja FIA World Rallycross Championship - dedykowany rallycrossowi wariant zawodów pozwala uczestniczyć w bezpośredniej rywalizacji na torach w Lydden Hill, Montalegre, Hell, Holjes oraz Lohéac Bretagne. Dopełnienie całości stanowi tak zwany Joyride, gdzie można wyszaleć się w ramach rozmaitych wyzwań - od czasowych, aż po niszczenie obiektów.Opis Uploadu:

Waga: 31.64 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła

Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu Crack do folderu z grą.
5. Graj (zmiana języka w steam_api.ini - zmieniamy english na polish).

Download:Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.

Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.

Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.

Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.Vaniszek jest nieaktywny  
Stare 12.06.2017, 08:56   #3
azorrr
Uplinker
 
Awatar azorrr
 
Domyślnie

DiRT 4 (2017) RELOADED / Polska Wersja Językowa
Spoiler:
DiRT 4 (2017)

Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.azorrr jest nieaktywny  
Stare 19.06.2017, 12:35   #4
zxc74
Uplinker
 
Awatar zxc74
 
Domyślnie

DiRT 4 (2017) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa​

Spoiler:
DiRT 4 (2017)

DiRT 4, opracowany przez studio Codemasters Software, jest kolejną odsłoną popularnego cyklu gier samochodowych, zapoczątkowanego w 2007 roku przez Colin McRae: DiRT. Tytuł stanowi naturalne rozwinięcie pomysłów znanych z poprzedników, jednak może się również pochwalić pokaźną liczbą nowych elementów, na czele z licencją FIA World Rallycross Championship oraz rozbudowanymi możliwościami zarządzania zespołem inżynierów, jakie czekają na sprawdzenie w trybie kariery. Omawiana tutaj produkcja trafiła między innymi na komputery osobiste; warto nadmienić, że reprezentowana przez nią marka jest duchowym spadkobiercą kultowego Colin McRae Rally.

Mechanika:
W DiRT 4 zasiadamy za kierownicami ponad pięćdziesięciu samochodów, biorąc udział w kilku rodzajach mistrzostw. Nadrzędną rolę odgrywają rajdy organizowane na terenie Szwecji, Michigan, Walii, Hiszpanii oraz Australii. To właśnie w ich trakcie przychodzi nam pokierować zarówno klasykami pokroju Audi Sport Quattro S1 E2 czy legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution VI, jak i nowymi autami, na czele z Fordem Fiestą R5. Ponadto, w grze pojawia się znany z wcześniejszych produkcji tryb Landrush, w którym gracze mogą zasiąść w fotelu kierowcy lekkich i zwrotnych Pro Buggy, ciężarówek klasy Pro-2 i Pro-4, a także Crosskartów, by walczyć o zwycięstwo w Nevadzie, Meksyku i Kalifornii. Największą nowością jest jednak licencja FIA World Rallycross Championship – dedykowany rallycrossowi wariant zawodów pozwala uczestniczyć w bezpośredniej rywalizacji na torach w Lydden Hill, Montalegre, Hell, Holjes oraz Lohéac Bretagne. Dopełnienie całości stanowi tak zwany Joyride, gdzie można wyszaleć się w ramach rozmaitych wyzwań – od czasowych, aż po niszczenie obiektów.

Tytuł czerpie garściami zarówno z głównych, typowo zręcznościowych odsłon cyklu, jak i ze skoncentrowanego na realizmie DiRT Rally. Z tego ostatniego zaczerpnięto zaawansowany model zniszczeń oraz rozbudowany system mechanicznych uszkodzeń pojazdu. Jeśli w trakcie jazdy zdarzy nam się poważnie zdemolować nasze cztery kółka, po jego zakończeniu nie pozostanie nam nic innego, jak zdać się na łaskę współpracujących z nami inżynierów. Im lepszych (a przy tym droższych) specjalistów zatrudnimy, tym lepiej poradzą sobie z przygotowaniem auta do ponownego startu – warto bowiem pamiętać, że pomiędzy poszczególnymi odcinkami dysponujemy ściśle ograniczonym czasem, jaki możemy przeznaczyć na ewentualne naprawy. W grze nie zabrakło również szerokiego wachlarza opcji związanych z tuningiem – ustawienia wybranego samochodu możemy dostosować do indywidualnych preferencji bądź warunków panujących na danym torze.

Tryby gry:
W DiRT 4 na platformie PC Windows znalazły się zróżnicowane warianty rozgrywki. Podstawowym jest tryb Kariery, gdzie tworzymy własnego kierowcę, a w miarę odnoszonych sukcesów pozyskujemy kolejnych sponsorów i budujemy coraz lepszy i wydajniejszy zespół. Oprócz tego, tytuł oferuje oparty na rywalizacji tryb multiplayer, a jego uzupełnienie stanowią dzienne, tygodniowe i miesięczne wyzwania. Nad całością czuwa usługa RaceNet – w jej ramach organizowane są internetowe ligi i turnieje. System czuwa również nad sieciowymi rankingami, na których gracze mogą pochwalić się swoimi wynikami.

Ponadto, w grze zaimplementowano specjalny moduł zwany Your Stage, pozwalający na tworzenie własnych tras w prosty i intuicyjny sposób – swoimi dziełami możemy dzielić się z innymi zawodnikami, a nawet rywalizować o lepszy wynik czasowy.

Kwestie techniczne:
DiRT 4 działa w oparciu o technologię Ego, która napędzała poprzednie odsłony cyklu – twórcy poddali ją jednak modyfikacjom, co pozwoliło na wykorzystanie możliwości nowoczesnych komputerów i konsol. Dzięki temu trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje się naprawdę dobrze – modele samochodów odwzorowano z dbałością o detale, a otoczenie jest bogate w szczegóły. Całości dopełnia wysokiej jakości ścieżka dźwiękowa, na czele z realistycznymi dźwiękami silników i odgłosami szalejących na szutrze „rajdówek”.Opis Uploadu:

Crack: (CODEX/RELOADED/REVOLT)
Waga: 15.77 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła
Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.
Download:Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.


Treść widoczna tylko dla użytkowników forum Files4You.org. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby otrzymać dostęp do niewidocznej treści.zxc74 jest nieaktywny  

Tagi do tematu DiRT 4 (2017)
2017, dirt
Słowa kluczowe związane z tematem DiRT 4 (2017):
DiRT 4 (2017) bez płacenia, DiRT 4 (2017) no limits, DiRT 4 (2017) bez premium, DiRT 4 (2017) bez limitów, DiRT 4 (2017) bez konta premium, DiRT 4 (2017) za darmo, DiRT 4 (2017) do pobrania, DiRT 4 (2017) download, DiRT 4 (2017) do ściągnięcia, DiRT 4 (2017) free, DiRT 4 (2017) files4you, DiRT 4 (2017) exsite, DiRT 4 (2017) zajefajna, DiRT 4 (2017) peb, DiRT 4 (2017) chomikuj, DiRT 4 (2017) precyl, DiRT 4 (2017) darkwarez, DiRT 4 (2017) rar, DiRT 4 (2017) filestube, DiRT 4 (2017) elitewarez, DiRT 4 (2017) catshare, DiRT 4 (2017) rapidu, DiRT 4 (2017) fileshark, DiRT 4 (2017) lunaticfiles, DiRT 4 (2017) uploadable, DiRT 4 (2017) rapidgator, DiRT 4 (2017) uploaded, DiRT 4 (2017) turbobit, DiRT 4 (2017) warez, DiRT 4 (2017) portal, DiRT 4 (2017) warez-bb
Przy okazji sprawdź poniższe tematy:
Narzędzia wątku


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Paul McCartney - Flowers In The Dirt (2CD) (2017) FLAC musbest Audio HQ 0 26.03.2017 18:09
Paul McCartney - Flowers In The Dirt (Special Edition) (2017) mp3de Metal & Rock & Punk 0 23.03.2017 13:15
DiRT Rally / DiRT 4 (2015) michas85pl Gry na PC 5 8.02.2016 10:08
Dirt 3 (2011) shizofremik PS3 1 1.06.2011 18:39
Dirt 3 Hitman17 Dyskusje & Recenzje 0 19.04.2011 17:39


Files4You Fanpage

Nabór do ekipy!

Rapids24.pl


Tinypic.pl

Files4You.org - Kontakt - Archiwum - Warunki korzystania z serwisu - Grupy - Na górę

Powered by vBulletin®
by Files4You.Net 2005-2015
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.